ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Ukończono przebudowę sieci gazowej przy obwodnicy Łańcuta
19.11.2020r. 14:35

Na rozbudowywanym odcinku drogi krajowej nr 94 Łańcut-Głuchów, tzw. obwodnicy Łańcuta, zakończono przebudowę gazociągu wysokiego ciśnienia oraz gazociągów średniego ciśnienia - poinformowała w czwartek PAP rzeczniczka rzeszowskiego oddziału GDDKiA Joanna Rarus.

Rarus podkreśliła, że przebudowa sieci gazowej musiała zostać wykonana po to, aby nie znajdowała się w granicach pasa drogowego.

"Prace przy tym etapie inwestycji rozpoczęły się w grudniu 2019 r. Próby szczelności i wytrzymałości gazociągu Dn400 mm wykonano w sierpniu br., a końcem października został dokonany odbiór techniczny gazociągu. Teraz prace zostały już całkowicie zakończone" - zaznaczyła.
Jak wyjaśniła, wprowadzona została "szerokość strefy kontrolowanej", czyli terenu, na którym należy kontrolować wszelkie działania, które mogłyby spowodować uszkodzenie gazociągu lub mieć inny negatywny wpływ na jego użytkowanie i funkcjonowanie. Przebudowane zostały także inne sieci, które znajdowały się w granicach pasa drogowego - sieci wodno-kanalizacyjne, kanalizacja deszczowa oraz sieci telekomunikacyjne i energetyczne.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLANDp
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE