ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Świąteczna moc dEKOrowania od Taurona
02.12.2020r. 12:33

Choinkowa gwiazda zrobiona ze sreberka, łańcuch z origami albo własnoręcznie upleciony wianek. W pamięć najbardziej zapadają nam te świąteczne dekoracje, z którymi łączą się rodzinne historie. Dlatego tej jesieni Tauron zachęca, by bożonarodzeniowe ozdoby przygotować samemu. W duchu zero waste i z troską o środowisko.

Kampania "z Tauronem naprawiam, nie wyrzucam" pokazuje, że ekologia to sfera zarówno ważnych decyzji konsumenckich - m.in. naprawiania zepsutych urządzeń - jak i przestrzeń do kreatywności. Z tego powodu Tauron zaprasza do wzięcia udziału w kreatywnym konkursie dla rodzin.

Zadanie polega na wykonaniu świątecznych ozdób z odpadów - makulatury, plastiku czy metalu. Technika wykonania pracy jest dowolna, ważne by wykorzystanym materiałom dać drugie życie. Nie ma też ograniczeń wiekowych. W konkursie może wziąć udział każdy, nie trzeba być klientem TAURONA.

- Właśnie teraz, gdy spędzamy w domu więcej czasu, jest odpowiednia chwila, by w rodzinnym gronie wykonać świąteczne ozdoby. Zapewniam, to będzie wspaniała zabawa oraz miła świąteczna pamiątka. Nie dość, że oryginalna, to tania i proekologiczna. Dodatkowo każdy, kto sfotografuje swoją pracę, ma szansę na wygranie cennych nagród - mówi Łukasz Zimnoch, rzecznik prasowy Tauron Polska Energia.

Konkurs "Świąteczna moc dEKOrowania"

Jury konkursu nagrodzi 40 najlepszych prac. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić formularz na stronie www.tauron.pl/ekokonkurs. Trzeba też wykonać dwie fotografie: odpadów, z których będziemy korzystać oraz efektu finalnego, czyli świątecznej ozdoby. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 grudnia 2020 r.

Cele kampanii "z Tauronem naprawiam, nie wyrzucam" wpisują się w strategię Zielonego Zwrotu Taurona. Jednym z filarów tej strategii jest dostarczanie przez firmę rozwiązań i usług neutralnych dla środowiska i korzystnych dla klientów.

Najnowsza kampania promuje usługi serwisantów od Taurona. Dzięki tej ofercie klienci spółki nie muszą się martwić, gdy zepsuje się im pralka, czy lodówka, bo - w zamian za niewielką opłatę miesięczną wliczoną do rachunku za prąd - mają zapewnione usługi rożnych specjalistów. Gdy nie działa komputer, pomaga informatyk. Jak pojawi się usterka instalacji elektrycznej w domu, przyjedzie elektryk. Gdy zepsuje się pralka czy lodówka, naprawi ją serwisant urządzeń AGD.

Tauron od lat rozbudowuje wachlarz usług, które świadczą fachowcy z różnych dziedzin. Do domów i firm klientów zawitał n Elektryk 24H, który pomagał w usuwaniu awarii instalacji wewnętrznych. Z czasem w ofercie pojawiły się usługi napraw sprzętów RTV, AGD i PC, czyli Serwisant 24H. Dziś obejmują one także naprawę sprzętu i instalacji gazowej oraz wsparcie szklarza, ślusarza czy hydraulika. Klienci Taurona mogą również skorzystać z oferty Zdrowie 24H oraz Serwisant komputerowy 24H.

Najnowsza kampania Taurona ma szeroki zasięg. Prowadzona jest w telewizji, radiu, Internecie, w serwisie Spotify oraz za pomocą wysyłek do klientów.
Tauron

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE