ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Gazociąg TANAP może w przyszłości posłużyć do transportu wodoru
22.02.2021r. 11:24

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Gazociąg TANAP może przesyłać 20 procent wodoru, bez konieczności jego modyfikacji. - SOCAR przeprowadził odpowiednie analizy, teraz pracujemy z partnerami zagranicznymi nad odpowiednią technologią produkcji tego nośnika energii - powiedział cytowany przez BiznesAlert.pl Elshad Nasirow, wiceprezes azerskiego koncernu energetycznego SOCAR.

Nasirow odniósł się również do potencjalnego wykorzystania TANAP przez innych dostawców gazu - Dostawy gazu do Europy z innych kierunków, np. morza Śródziemnego, mogą odbywać się za pośrednictwem magistrali TANAP. Jest to najbardziej ekonomiczny sposób dostaw i w pełni popieramy tę ideę - powiedział, nawiązując m.in do projektu gazociągu EastMed z pól gazowych w Izraelskiej Wyłącznej Strefie Ekonomicznej - czytamy w BiznesAlert.pl.
Atlantic Council , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE