ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
17.05.2018r. 17:53

W wykazie prac legislacyjnych rządu ukazał się projekt zmian w Krajowych Ramach Polityki Rozwoju Infrastruktury Paliw Alternatywnych. Zakłada on wprowadzenie do nich specyfikacji technicznych dla punktów ładowania wodoru.
17.05.2018r. 15:23

Jak poinformował p.o. prezesa Marian Żołyniak, Polska Spółka Gazownictwa zamierza zbudować w latach 2018-2021 45 wyspowych stacji regazyfikacji LNG - napisał serwis ISBnews.
17.05.2018r. 12:32

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo planuje przeznaczyć w tym roku ok. 1,5 mld zł na poszukiwanie i wydobycie krajowe - dwukrotnie więcej niż w 2017 roku - podał prezes PGNiG Piotr Woźniak podczas 12. Polskiego Kongresu Naftowców i Gazowników w Krakowie.
17.05.2018r. 12:20

Polski rynek gazu rozwija się bardzo szybko i nie może polegać tylko na jednym dostawcy, z którym co dwa lata mamy jakieś kłopoty - powiedział prezes PGNiG Piotr Woźniak podczas odbywającego się Krakowie 12. Polskiego Kongresu Naftowców i Gazowników.
17.05.2018r. 12:01

Trzynaście miliardów złotych ma w najbliższych latach pobudzić, napędzić i zapewnić rozwój transportu niskoemisyjnego w Polsce. Kwota ta posłuży głównie do wsparcia rozwoju elektromobilności, ale rząd nie zapomina także o innych rozwiązaniach, takich jak gazomobilność.
17.05.2018r. 12:00

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo oferuje konkretne rozwiązania, które przyczyniają się do skutecznej walki ze smogiem w Polsce - powiedział w Katowicach prezes PGNiG Obrót Detaliczny, Henryk Mucha. Dalsza poprawa jakości powietrza w Polsce wymaga ścisłej współpracy rządu, samorządów oraz przedsiębiorstw energetycznych - dodał.
17.05.2018r. 12:00

25 maja PGNiG odbierze kolejną dostawę LNG w Świnoujściu. Nie zostanie ona jednak przekazana na rynek krajowy. Dzięki nowym możliwościom PGNiG trafi na światowy rynek - czytamy w BiznesAlert.pl.
17.05.2018r. 10:02

Prezes PGNiG Piotr Woźniak otworzył obrady dwunastego Polskiego Kongresu Naftowców i Gazowników w Krakowie - czytamy w BiznesAlert.pl.
17.05.2018r. 08:47

Energetyka to jeden z najbardziej innowacyjnych przemysłów, w którym jesteśmy świadkami rewolucji 3D: dekarbonizacji, decentralizacji i digitalizacji - zgodzili się uczestnicy panelu "Innowacje oraz badania i rozwój w energetyce", który odbywał się w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Podkreślili oni znaczenie współpracy świata biznesu i nauki, co w przyszłości może zaowocować lepszymi rozwiązaniami systemowymi i korzystniejszymi ofertami dla klientów.
17.05.2018r. 07:30

700 mln zł - to środki, jakie Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo zamierza w najbliższych pięciu latach przeznaczyć na innowacje. Celem jest usprawnienie działalności spółki w każdym obszarze, a w rezultacie stopniowe obniżanie kosztów dostaw gazu do odbiorców końcowych. Ma w tym pomagać współpraca ze start-upami na przykład w ramach centrum startupowego InnVento. W ciągu roku działalności tego programu PGNiG otrzymało ponad sto zgłoszeń od innowacyjnych młodych firm. Na stałe współpracuje z osiemnaście, a z jednym z nich lada dzień nawiąże współpracę komercyjną.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE