ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
31.03.2020r. 12:35

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 24 marca 2020 r. wprowadzone zostały kolejne ograniczenia w przekraczaniu granicy państwowej. Dotyczą one osób, które mieszkają w Polsce, bądź w kraju sąsiednim, ale pracują na co dzień w drugim kraju i do tej pory przekraczały granicę regularnie. Wprowadzone obostrzenia doprowadziły do tego, że funkcjonowanie kopalni PG Silesia bez czeskiego zarządu, dyrekcji i kluczowych kierowników może zostać sparaliżowane. To może odbić się na dalszym funkcjonowaniu zakładu.
31.03.2020r. 12:31

W ruchu Zofiówka koplni Borynia-Zofiówka, należącej do Jastrzębskej Spółki Węglowej, trwa akcja przeciwpożarowa. Pożar endogeniczny stwierdzono w poniedziałek, 30 marca, o godz. 18.35 - pinformował potal netTG.pl dyspozytor Wyższego Urzędu Górniczego w Katowicach.
31.03.2020r. 12:25

Według danych wydobycia węgla w Rosji, negatywny trend związany z pandemią koronawirusa na razie nie został odnotowany - czytamy w BiznesAlert.pl.
31.03.2020r. 12:22

Renault poinformowało, że uczestniczy w pracach nad rozwojem technologii dynamicznego, bezprzewodowego ładowania pojazdów elektrycznych (DEVC).
31.03.2020r. 12:20

Ekonomiczny szantaż ze strony rosyjskiego Gazpromu należy już do przeszłości - ocenił wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin odnosząc się do wyniku arbitrażu między PGNiG i Gazpromem.
31.03.2020r. 11:50

Samorząd Elbląga i Energa Kogeneracja bliskie porozumienia - poinformowały władze miasta w komunikacie podkreślając, że wypracowany został wspólny model zaopatrzenia miasta w ciepło i główne założenia umowy sprzedaży ciepła.
31.03.2020r. 11:45

W związku z doniesieniami dotyczącymi pojawienia się płynu do dezynfekcji rąk PKN Orlen w sprzedaży w sieciach handlowych, Koncern poinformował, że takie działanie sklepów stanowi naruszenie warunków współpracy. Dlatego PKN Orlen podjął decyzję o wstrzymaniu dostaw do supermarketów, które te warunki naruszają. Sieci handlowe złożyły zamówienia do producenta, czyli spółki Orlen Oil, na płyn do dezynfekcji, argumentując zapotrzebowanie wyłącznie koniecznością zapewnienia ciągłości funkcjonowania oraz bezpieczeństwa pracowników i klientów.
31.03.2020r. 11:20

Dyrektor irańskiej państwowej spółki gazowej NIGC Mehdi Dżamszidi-Dana powiedział we wtorek, że gazociąg transportujący gaz ziemny z Iranu do Turcji stał się celem ataku terrorystów i dostawy za jego pośrednictwem zostały wstrzymane.
31.03.2020r. 11:04

Anwil z Grupy Orlen przeznaczy 1 mln zł na walkę z koronawirusem, w tym głównie na zakup sprzętu medycznego oraz środków higienicznych i ochronnych. Darowizny będą przekazywane m.in. placówkom medycznym w Kujawsko-pomorskim w formie pieniężnej i rzeczowej - poinformowała we wtorek spółka.
31.03.2020r. 10:59

"Wygrana PGNiG to bardzo dobra wiadomość dla spółki, dla odbiorców gazu ziemnego oraz dla całego sektora energetycznego. Zwycięstwo to otwiera PGNiG drogę do dalszych działań w zakresie dywersyfikacji dostaw gazu i transformacji energetycznej" - podkreślił minister klimatu Michał Kurtyka odnosząc się do wydanego w poniedziałek przez Trybunał Arbitrażowy w Sztokholmie wyrok w sporze PGNiG-u z Gazpromem o cenę gazu ziemnego.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE