ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
19.04.2021r. 20:29

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Bieżąca polityka klimatyczna Unii Europejskiej oraz kwestie związane z Polsko-Niemiecką Radą Ochrony Środowiska, były głównymi tematami rozmowy ministra klimatu i środowiska Michała Kurtyki z federalną minister środowiska, ochrony przyrody i bezpieczeństwa reaktorów Svenją Schulze. Spotkanie online odbyło się 14 kwietnia 2021 r.


19.04.2021r. 20:11

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Stacje ładowania samochodów elektrycznych, obsługiwane przez ČEZ w południowych Czechach, odnotowały w pierwszym kwartale wzrost zużycia o 29 %. pierwszych trzech miesiącach tego roku właściciele samochodów elektrycznych zabrali z nich 19 642 kilowatogodzin (kWh), o 4395 kWh więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.
19.04.2021r. 19:45

"Dziennik Gazeta Prawna" informuje, że Ministerstwo Klimatu i Środowiska kończy pracę nad projektem nowelizacji rozporządzenia w sprawie szczegółowych zasad kształtowania i kalkulacji taryf oraz rozliczeń z tytułu zaopatrzenia w ciepło.
19.04.2021r. 18:45

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało kolejne dwie osoby w związku ze śledztwem dotyczącym wyłudzania podatku VAT w obrocie paliwami.
19.04.2021r. 18:30

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Jest zawiadomienie do Urzędu Ochrony Danych Osobowych dotyczące grupy przedstawicieli handlowych podpisujących aneksy do umów na prąd z klientami spółki Energa-Obrót, którzy ukrywali przed nimi istotne informacje o dodatkowej opłacie. Zawiadomienie do UODO złożyła sama Energa, która wyjaśnia sprawę.
19.04.2021r. 18:14

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Koszt budowy wyniesie ponad 100 mln zł, ale władze miasta przekonują, że inwestycja się zwróci. A za nieco ponad dwa lata ciepła woda w Starachowicach ma pochodzić w całości z energii produkowanej z odpadów.
19.04.2021r. 17:35

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Ładowarki elektryczne dla aut wcale nie muszą oferować energii pochodzenia ekologicznego. Właściciele samochodów marki Tesla mają teraz możliwość sprawdzenia tego aspektu z użyciem nowego narzędzia. Będą to mogli zrobić przed podłączeniem auta na terenie Stanów Zjednoczonych.
19.04.2021r. 17:29

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Należące w większości do samorządu Sosnowca Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w tym mieście zapowiada zakup łącznie 16 autobusów hybrydowych plug-in. Będzie to efekt wyboru do dofinansowania dwóch projektów przewoźnika z listy rezerwowej konkursu w ramach śląskiego RPO.
19.04.2021r. 17:14

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Delegacje Rosji i USA na rozmowach w Wiedniu przeprowadziły pożyteczne dwustronne konsultacje w kwestiach związanych ze zniesieniem amerykańskich sankcji i przywróceniem Iranu do pełnej zgodności ze zobowiązaniami z umowy z 2015 r. - poinformował w poniedziałek na Twitterze przedstawiciel Rosji.
19.04.2021r. 17:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
11 kandydatów ubiega się o trzy wakujące stanowiska wiceprezesów Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW): ds. ekonomicznych, ds. handlu oraz ds. technicznych i operacyjnych. Rozmowy z kandydatami zaplanowano na 26 kwietnia w siedzibie firmy w Jastrzębiu-Zdroju.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE