ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
28.03.2018r. 14:36

Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii, reprezentująca grupę odbiorców przemysłowych, zaprasza na szkolenie pt. "Rynek Mocy - certyfikacja ogólna jednostek wytwórczych energii elektrycznej., które odbędzie się 6 kwietnia 2018 r. w Warsaw Trade Tower, ul. Chłodna 51 w Warszawie.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
26.03.2018r. 17:14

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Antoniego Abrahama z Gdyni była 26 marca gospodarzem kolejnego finału miesiąca Drużyny Energii. Uczniowie rywalizowali w czterech konkurencjach pod okiem znanych postaci polskiego sportu: Krzysztofa Ignaczaka, Marka Citko, Krzysztofa Golonki oraz Bartosza Ignacika. Dzięki rekordowemu wynikowi 579 punktów szkoła zapewniła sobie miejsce w czerwcowym finale akcji.
Energa
23.03.2018r. 15:31

Z końcem lutego nad Kanałem Żerańskim zostały zamontowane pierwsze skrzynki lęgowe dla ptaków. Część gałęzi po wycince, pochodzących z terenu przygotowanego pod budowę gazociągu dla Elektrociepłowni Żerań, trafiła do Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego.
23.03.2018r. 13:25

Od sześciu miesięcy klienci Energi mają możliwość uzyskania znacznego wsparcia w sprawach związanych z relacjami z firmą. Do Energi powróciła bowiem po latach nieobecności instytucja Rzecznika Klienta. Owe pół roku okazało się bardzo pracowitym okresem.
Energa
23.03.2018r. 09:16

Dziś o godzinie 12.30 odbędzie się transmisja na żywo z konferencji prasowej Enei i Lubelskiego Węgla Bogdanka. Spółki zaprezentują wyniki za 2017 r.,
a także omówią najważniejsze wydarzenia tego okresu.
Enea
23.03.2018r. 09:06

"Węgiel brunatny - dziś i w przyszłości" - pod takim hasłem w dniach 16-18 kwietnia 2018 roku odbędzie się w Bełchatowie X Jubileuszowy Międzynarodowy Kongres Górnictwa Węgla Brunatnego. Patronem honorowym wydarzenia został Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki.
PGE GiEK
22.03.2018r. 21:13

Europejski rynek energii elektrycznej obecnie boryka się ze strukturalnymi problemami z bezpieczeństwem zasilania wynikającymi z niedoborów mocy i ograniczeń w finansowaniu. Nowe inwestycje są niewystarczające do wypełnienia tej luki. Prowadzi to do powstawania szeregu pytań na temat przyszłości rynków mocy w UE - jak powinny być zaprojektowane, aby nie tylko zapewniały bezpieczeństwo zasilania, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencji na jednolitym rynku, ale jednocześnie wspierały reformy rynkowe, integrację OZE i promowały redukcję zapotrzebowania.


PKEE
22.03.2018r. 06:08

Energa SA została wyróżniona w kategorii spółka roku z indeksu WIG20 przez Gazetę Giełdy i Inwestorów "Parkiet". Prestiżowymi statuetkami Byki i Niedźwiedzie "Parkietu" organizator po raz 24 uhonorował najlepsze spółki, instytucje i menedżerów. Natomiast do najlepszych zarządzających po raz 13. trafiły Złote Portfele. Statuetkę dla Energi odebrał Jacek Kościelniak, wiceprezes zarządu spółki ds. finansowych.
Energa
21.03.2018r. 14:05

Andrzej Duda odwiedził pomorskie gminy dotknięte ubiegłoroczną nawałnicą. Spotkał się także ze służbami i wolontariuszami, odpowiedzialnymi za naprawianie szkód i pomoc poszkodowanym - w tym z energetykami.
Energa
21.03.2018r. 12:39

W piątek w Poznaniu w krwiobusie, który zaparkował na ul. Strzeszyńskiej udało się zebrać 38 jednostek krwi. To była pierwsza odsłona programu "Energię mamy we krwi", który zachęca wszystkich pracowników Grupy Enea do honorowego krwiodawstwa. Kolejna odsłona programu już w kwietniu w Elektrowni Kozienice.
Grupa Enea

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm 2018
Innsoftcire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE