ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
07.05.2021r. 17:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
PGE Dystrybucja Oddział Białystok kończy budowę linii wysokiego napięcia 110 kV (WN) na trasie Gołdap - Olecko. Inwestycja prowadzona jest na terenie Obszaru Chronionego Wzgórz Szeskich i Obszaru Chronionego Krajobrazu Jezior Oleckich.
PGE Dystrybucja
07.05.2021r. 12:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
VII Konferencja UDT "Technika kształtuje rozwój. Innowacje w bezpieczeństwie dla przemysłu XXI w." odbędzie się w dniu 18 maja 2021r. w formule online. Konferencja jest skierowana do przedstawicieli przedsiębiorstw, izb gospodarczych, administracji rządowej i samorządowej oraz środowisk naukowo-technicznych.
Urząd Dozoru Technicznego
06.05.2021r. 05:30

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Serdecznie zapraszamy na OKN "Prawne wyzwania transformacji energetycznej w kierunku Green Dealu" organizowaną przez Stowarzyszenie "Z energią o prawie" oraz SKN Prawa Energetycznego "on/off" działające przy Katedrze Prawa i Postępowania Cywilnego WPiA UMK w Toruniu, która odbędzie się w dniach 09-11 czerwca 2021 r. w Toruniu, w tzw. formule hybrydowej, czyli przy jednoczesnej transmisji obrad w trybie online.
Stowarzyszenie Z energią o prawie
05.05.2021r. 15:42

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Gaszą pożary, pomagają w wypadkach drogowych, ale także aktywnie wspierają energetyków w sytuacjach kryzysowych. Robią to z narażeniem zdrowia i życia. Mowa o strażakach, którzy właśnie dziś obchodzą swoje święto - 4 maja to Międzynarodowy Dzień Strażaka. Energa z Grupy Orlen aktywnie wspiera straże pożarne. Wraz z początkiem maja rusza też kolejna edycja programu "Orlen dla strażaków" Fundacji Orlen, w ramach którego mogą oni ubiegać się o pomoc.
Energa Grupa Orlen
04.05.2021r. 18:30

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
W pierwszym kwartale 2021 r. zmiany dokonało 1865 odbiorców. Od 2007 r. sprzedawcę gazu zmieniło 270 tys. odbiorców.
01.05.2021r. 05:30

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, przypadającego 2 maja, Fundacja PGE przygotowała patriotyczną animację, przypominającą rolę barw narodowych w najnowszej historii Polski.
PGE
30.04.2021r. 23:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Z okazji 100. rocznicy III Powstania Śląskiego, PGE uruchomiła dzisiaj konkurs na dla dzieci i młodzieży na najlepsze wykonanie powstańczej śląskiej pieśni. pn. "Pieśni powstańcze". Jednocześnie, z okazji Święta Flagi PGE przygotowała animację, przypominającą rolę barw narodowych w najnowszej historii Polski.
PGE
30.04.2021r. 15:00

Zmiany zachodzące na rynku energii wymagają znacznego rozwoju i przebudowy systemów IT. Dlatego też Asseco Poland wprowadza AUMS Biling & CIS 4.0. (system do rozliczeń i obsługi klientów), który jest kontynuacją dotychczasowej linii produktowej 3.0, sztandarowego produktu firmy i jego dostosowaniem do wyzwań stojących przed polskim rynkiem energii. Rozwiązanie będzie udostępnione dla wszystkich dotychczasowych klientów, w ramach oraz na warunkach, obecnie posiadanych umów licencyjnych.
Asseco Poland
29.04.2021r. 22:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Instytut Polityki Energetycznej im Ignacego Łukasiewicza w Rzeszowie we współpracy z Politechniką Rzeszowską imienia Ignacego Łukasiewicza ogłosił Ogólnopolski Konkurs dla Jednostek Samorządu Terytorialnego na Najbardziej Innowacyjny Energetycznie Samorząd. To kolejna inicjatywa rzeszowskiego think tanku.
Instytut Polityki Energetycznej
29.04.2021r. 17:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
W Kopalni Turów, oddziale spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, trwają prace związane z budową na granicy polsko-czeskiej podziemnego ekranu, który ma za zadanie prewencyjnie zapobiegać oddziaływaniu na poziom wód podziemnych z czeskich terenów przygranicznych.

PGE GiEK

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLANDp
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE