ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
06.11.2020r. 11:36

10 mln złotych - to tegoroczna wartość wsparcia Grupy Orlen w 2020 r. dla społeczności lokalnych, inicjatyw kulturalnych i na sponsoring sportowy w Gdańsku. Zaangażowanie zostało podtrzymane na zaplanowanym poziomie, pomimo konieczności odwołania niektórych wydarzeń w związku z pandemią COVID-19. Mimo że działalność Energi obejmuje jedną czwartą powierzchni Polski to właśnie na potrzeby Gdańska przeznaczane jest ok. 40 proc. całego budżetu sponsoringowego, a także ok. 50 proc. budżetu CSR.
Energa z Grupy Orlen
05.11.2020r. 14:25

W dobie pandemii, PGE Toruń należąca do PGE Energia Ciepła z Grupy PGE, utrzymała wsparcie lokalnych wydarzeń kulturalnych, aktowości sportowej młodzieży, dzieci i osób niepełnosprawnych w Toruniu i regionie. W ten sposób toruński dostawca ciepła chce wesprzeć branże i lokalne działania, które ze względu na pandemię znalazły się w trudnej sytuacji.
PGE Toruń
05.11.2020r. 13:15

Anwil z Grupy Orlen wygrał 27. edycję konkursu "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej" organizowanego przez Główny Inspektorat Pracy na szczeblu regionalnym. Jak poinformowała w czwartek spółka, w ocenie komisji konkursowej uzyskała maksymalny wynik.
04.11.2020r. 16:40

PGE Polska Grupa Energetyczna kontynuuje współpracę z Akademią Widzewa Łódź. W sezonie sportowym 2020/2021 w Akademii trenować będzie ponad 160 młodych adeptów piłki nożnej.

PGE
04.11.2020r. 11:47

Elektrownia Turów, należąca do spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE, po raz kolejny otrzymała Złotą Kartę Lidera Bezpiecznej Pracy. Wyróżnienie zostało przyznane na lata 2021-2022 przez Komisję Wyboru Liderów Bezpiecznej Pracy przy Centralnym Instytucie Ochrony Pracy (CIOP) w Warszawie w uznaniu uzyskanych wyników w zakresie poprawy bezpieczeństwa i warunków pracy. Ze względu na trwającą pandemię uroczystość wręczenia Kart Liderów Bezpiecznej Pracy została przełożona na wiosnę 2021 roku.
PGE GiEK
04.11.2020r. 10:39

Tauron i Zamek Królewski na Wawelu zachęcają od oddawania krwi w ramach obchodów "Tygodnia Patriotycznego". Akcja rozpocznie się w poniedziałek 9.11.2020 r. Tego dnia na Wzgórzu Wawelskim pojawi się specjalny krwiobus. Krew będzie można oddać też w centrum krwiodawstwa. W zamian można liczyć na prezenty od Taurona.
Tauron
03.11.2020r. 14:20

18 gier online o różnym stopniu trudności znajdą uczniowie, rodzice i nauczyciele na platformie Bezpieczniki TAURONA. Najnowsza gra "Zbieraj zieloną energię" jest połączona z całym modułem edukacyjnym dotyczącym odnawialnych źródeł energii. Platforma jest dostępna pod adresem edukacja.bezpieczniki.tauron.pl a same gry zostały zebrane pod linkiem krainatauronka.pl.
Tauron
03.11.2020r. 10:36

Kilkuset nauczycieli z 12 szkół na Pomorzu, w tym w Gdańsku, skorzysta ze szkoleń online w ramach programu "Edukacja zdalna z energią". Energa z Grupy Orlen wraz z firmą Librus wspiera w ten sposób edukacją zdalną i hybrydową. Zajęcia, przygotowane przez doświadczonych trenerów, pomogą w prowadzeniu szkolnych lekcji w okresie pandemii. Z uwagi na duże zainteresowanie programem, Energa wesprze kolejne placówki edukacyjne w Gdańsku i innych miejscowościach, tam gdzie firma ma swoje oddziały.
Energa
02.11.2020r. 10:08

Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Gdańskie we współpracy z Energą z Grupy Orlen, Urzędem Miejskim w Gdańsku oraz Fundacją Arrels rozpoczynają kampanię społeczną "Klikasz w wirtualu i pomagasz w realu. Pomóż nam odnaleźć bezdomnych". Ma ona na celu niesienie pomocy potrzebującym - zwłaszcza tym, którzy nie posiadają dachu nad głową. Akcja, z wykorzystaniem znanego na świecie lokalizatora Arrels, rusza wraz z początkiem listopada.
Energa
30.10.2020r. 16:59

Gaz-System rozpoczyna XI edycję Funduszu Naturalnej Energii. Jest to konkurs grantowy na dofinansowanie projektów o tematyce ekologicznej. W tym roku łączna kwota wsparcia wynosi blisko pół miliona złotych. Wnioski można składać do 17 grudnia 2020 roku.


Gaz-System

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE