ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
21.10.2019r. 08:13

PGE Obrót stawia na proekologiczne i wygodne dla klientów usługi. Wspólnie z Lasami Państwowymi zwraca uwagę na ochronę środowiska oraz gospodarkę leśną, zachęcając do wyboru elektronicznej formy rozliczeń, jaką jest eFaktura.
PGE Obrót
18.10.2019r. 21:20

Ponad trzy tysiące pracowników na zmianie, setki ciężkich pojazdów stale poruszających się po terenie budowy, wielu podwykonawców i międzynarodowa załoga, a w pewnych etapach projektu prace prowadzone 24 godziny na dobę to sytuacje, które na terenie budowy bloku 910 MW w Jaworznie były codziennością. Tak wielkie i skomplikowane organizacyjnie przedsięwzięcie wymaga szczególnego podejścia w kwestii organizacji bezpieczeństwa i higieny pracy.
Tauron
18.10.2019r. 16:35

PGE Polska Grupa Energetyczna otrzymała nagrodę Innowatora WPROST w kategorii "Energetyka". PGE została wyróżniona za rozwój kompleksowej infrastruktury dla elektromobilności, ze szczególnym uwzględnieniem odnawialnych źródeł energii, które w 100 proc. zasilają auta elektryczne korzystające ze stacji ładowania Grupy PGE.
PGE
18.10.2019r. 15:18

PKN Orlen został Oficjalnym Partnerem Ekstraklasy. W ramach współpracy w sezonie 2019/2020 marka będzie promowana na stadionach oraz podczas transmisji meczów już od najbliższej, 12. kolejki rozgrywek.
Orlen
18.10.2019r. 11:12

W Zespole Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja należącym do PGE Energia Ciepła, spółki z Grupy PGE odbyła się uroczystość odznaczenia medalami "Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Narodu" członków lokalnego Klubu Krwiodawców HDK "Kropelka", jednego z najstarszych klubów we Wrocławiu.
PGE Energia Ciepła
17.10.2019r. 18:49

Grupa Energa wspiera młodych! Studenci trzeciego roku Wydziału Elektrycznego Uniwersytetu Morskiego odwiedzili siedziby Energi Operatora oraz Energi Investu. Wszystko w ramach współpracy Grupy z gdyńską uczelnią. Studenci zwiedzili m.in. laboratoria, mieli okazję zobaczyć jak funkcjonuje GPZ, a także mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas symulacji rozmowy kwalifikacyjnej.
Energa
17.10.2019r. 15:26

Sprawozdawczość finansowa oraz raport zintegrowany PKN Orlen zostały docenione w konkursie "The Best Annual Report 2018". Koncern po raz piąty z kolei otrzymał II nagrodę specjalną w kategorii "Raport Zintegrowany" oraz tytuł "The Best of The Best" za modelowe raportowanie finansowe. Tytuł ten przyznawany jest firmom, którym co najmniej trzykrotnie udało się zdobyć najwyższe wyróżnienie w tym konkursie.
PKN Orlen
17.10.2019r. 13:26

PGE otrzymała II nagrodę główną, wyróżnienie za sprawozdanie zarządu z działalności Grupy, nagrodę specjalną za raportowanie online oraz III nagrodę za raport zintegrowany, w czternastej edycji konkursu "The Best Annual Report" organizowanym przez Instytutu Rachunkowości i Podatków.
PGE
17.10.2019r. 12:43

dr Józef Sobolewski*
Dwa tygodnie temu w Warszawie odbyło się spotkanie grupy roboczej ds. rozwoju infrastruktury jądrowej (IDWG) międzynarodowej organizacji współpracy państw sprzyjających rozwojowi energetyki jądrowej IFNEC (International Framework for Nuclear Energy Cooperation: www.ifnec.org). Organizacja poprzez różne grupy robocze zajmuje się współpracą na płaszczyźnie merytorycznej związanej z energią jądrową. Warszawskie spotkanie przeszło jakoś bez echa medialnego, choć tematyka spotkania była bardzo ciekawa i dotyczyła zastosowań energii jądrowej innych niż wytwarzanie energii elektrycznej, szczególnie z zastosowaniem technologii wysokotemperaturowej zaliczanej obecnie do klasy reaktorów modułowych - pisze dr Józef Sobolewski*.
17.10.2019r. 11:50

Raport Roczny PGNiG otrzymał Pierwszą Nagrodą Główną w konkursie "The Best Annual Report" w kategorii "Przedsiębiorstwa" za 2018 rok. Grupa otrzymała również wyróżnienia za najlepszą wartość użytkową raportu dla akcjonariuszy i inwestorów oraz za najlepsze zastosowanie standardów MSSF/MSR. Nagrody przyznano już po raz czternasty.
PGNiG

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE